На Вінниччині затримали банду іноземців, які грабували та катували людей

12:04
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині затримали банду, що складалася з мешканців Молдови та займалася розбійними нападами і пограбуваннями.

Як повідомляє поліція Вінниччини, «нападники діяли зухвало, застосовували вогнепальну зброю та катували своїх жертв.

В березні цього року злочинці вчинили розбійний напад на сім’ю підприємця в Іллінецькому районі. Зловмисники увірвалися до його будинку та поранили з вогнепальної зброї господаря. В присутності двох малолітніх дітей вони зв’язали дружину власника помешкання, а дідусеві погрожували застосуванням зброї. Злочинці забрали 12 тисяч гривень та мобільний телефон”.

Правоохоронці зазначають, що «злочинне угруповання мало чіткий розподіл ролей між його учасниками, жорстку дисципліну, використовувало конспірацію та ретельно маскувало свою злочинну діяльність. Члени банди змінювали мобільні телефони та житло, під час вчинення злочинів використовували балаклави».

Як повідомив начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко, “організував озброєну банду з чотирьох учасників 23-річний громадянин Молдови. До її складу увійшли раніше судимі особи, які притягуються до кримінальної відповідальності та розшукуються правоохоронними органами Республіки Молдова за корисливі злочини”.

Наразі учасникам банди оголошено про підозру за ст. 257 (бандитизм), ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ст. 263 (незаконне зберігання зброї та боєприпасів), ст. 187 (розбій), ст. 185 (крадіжка) КК України. Затриманим загрожує до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.