На Вінниччині затримали 17-річного хлопця, який причетний до теракту у Броварах
Публікація 14 Квітня 16:09
На Вінниччині затримали 17-річного спільника, який причетний до теракту у Броварах на Київщині.
Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на Телеграм-канал Служби безпеки України.
На Київщині вчора, 13 квітня, стався вибух біля одного із місцевих приватних будинків ввечері. Внаслідок вибуху 36-річний чоловік зазнав легких ушкоджень.
З’ясувалось, що спрацював саморобний вибуховий пристрій (СВП). Вибухівку розмістили біля паркану та привели у дію за допомогою телефонного дзвінка. Мобільний пристрій для фіксації теракту зловмисники закріпили до вуличної електроопори.
Протягом декількох годин зловмисників затримали. Це 23-річний житель Броварів і його 17-річний спільник з Чернівецької області. Другого фігуранта затримали на вокзалі у м. Могилів-Подільський Вінницької області. Звідти він намагався виїхати за межі України.
У затриманих вилучили докази підривної діяльності. Зокрема телефони, сім-карти мобільних операторів, електросірники та одяг, який вони використовували під час виконання теракту. Чоловіки діяли на замовлення спецслужб країни-агресора. Куратор з рф обіцяв їм за це грошову винагороду.
Триває досудове розслідування.
Фото – СБУ


Дякуємо!
Тепер редактори знають.