На Вінниччині закрили два села на в’їзд та виїзд через інфіковану жінку

16:53
Автор: В'ячеслав Луцков

У Крижопільському районі на Вінниччині заборонили в’їзд та виїзд із двох сіл через широке контактне коло осіб у інфікованої COVID-19 місцевої жительки. Йдеться про обмеження руху до сіл Висока Гребля та Андріяшівка.

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці Володимир Скалій, голова Крижопільської РДА.

Захворіла жінка із с. Висока Гребля. Стан хворої легкий. Лікування проходить вдома під контролем сімейних лікарів. Наразі встановлюється коло контактних осіб, в усіх них буде здійснено відбір зразків для ПЛР дослідження.

Попередня інформація свідчить про досить широке коло контактів, тому на позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС прийнято ряд відповідних рішень, зокрема щодо заборони в’їзду-виїзду у села Висока Гребля та Андріяшівка та посилення карантинних заходів і контролю на території всього району – розповідає чиновник.

Голова РДА закликає жителів не виходити без потреби з дому, спілкуватись із близькими за допомогою телефону, максимально обмежити коло контактів, користуватись засобами індивідуального захисту, часто мити руки, консультуватись із сімейним лікарем телефоном та особливо просить не йти на кладовища у ці вихідні.

Нагадаємо, станом на 11:00 24 квітня з початку пандемії на Вінниччині виявлено 370 випадків інфікування COVID-19, з них два – на Крижопільщині. Загалом у Вінницькій області одужало вже 51 людина від коронавірусної хвороби, нових летальних випадків за останню добу не зафіксовано.

Фото з архіву

Читайте також: На Вінниччині від коронавірусної хвороби одужало вже понад півсотні людей

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.