На Вінниччині зафіксували два випадки нового варіанту коронавірусу “Pirola”

17:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

В Україні в грудні зареєстрували три випадки нового варіанту коронавірусу – “Pirola”. З них два – зафіксували на Вінниччині.

Про це повідомляється на сайті Центру громадського здоров’я МОЗ України.

– Три випадки субваріанту коронавірусу “Пірола” виявили минулого тижня. Два — у Вінницькій області та один — у Кропивницькому. Захворілі — жінки старші за 50 років, — цитують заступника міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна.

Наразі територією України циркулює 17 різновидів вірусу SARS-CoV-2 варіанту “Омікрон”. За ними ведеться епідеміологічне спостереження.

Загалом за минулий тиждень в Україні зафіксували 8 709 випадків COVID-19. Унаслідок коронавірусу померли 43 українці, при цьому усі померлі старші за 30 років.

Симптоми “Піроли” такі ж, як і за інших варіантів COVID-19:

гарячка;
можливі кашель, задишка;
нежить;
головний біль;
втома;
чхання;
біль у горлі;
рідше – подразнення очей і висипи.

У Центрі нагадують, що єдиний дієвий спосіб забезпечити імунітет проти коронавірусної хвороби – вакцинація, особливо для людей, які мають ослаблений імунітет чи супутні захворювання; вагітних, людей старших за 60 років та людей з ослабленою імунною системою, супутніми захворюваннями, котрі мають найвищий ризик ускладнень. Вакцини безоплатні.

Фото – https://life.pravda.com.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.