На Вінниччині за незаконне землекористування суд зобов’язав чоловіка сплатити майже пів мільйона гривень в місцевий бюджет

16:42
Автор: Vежа

За рішенням Іллінецького районного суду, мешканець Липовця, який протягом 3 років не сплачував оренду за зайняту ділянку, має сплатити в місцевий бюджет майже пів мільйона гривень. Наразі орендар вже сплатив половину суми.

Як йдеться на сайті Вінницької обласної прокуратури, у 2014 році громадянин на підставі договору купівлі-продажу набув право власності на частину комплексу будівель та споруд загальною площею 13,7 тис. кв. м. Зазначене нерухоме майно розміщене на земельній ділянці площею 3,6 га, яка перебуває у комунальній власності Липовецької територіальної громади.

Відомо, що власник протягом трьох років, не оформивши та не зареєструвавши речове право на земельну ділянку, розташовану під будівлями, використовував її без відповідних документів. За цей час він не сплатив до місцевого бюджету 473 тис. гривень орендної плати за землю. Оскільки міська рада не зверталася до суду із заявою про стягнення боргу, то, представляючи інтереси держави в особі територіальної громади, відповідний позов до суду направила прокуратура.

Зазначається, на сьогодні відповідачем до бюджету сплачено половину суми боргу.