На Вінниччині взяли під варту підозрюваного у незаконному переправлянні чоловіків за кордон

15:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому міському суді Вінницької області ухвалили рішення щодо запобіжного заходу відносно підозрюваного у незаконному переправлянні чоловіків за кордон. Підозрюваного взяли під варту та визначили розмір застави – 242 240 гривень.

Як йдеться в повідомленні Вінницького міського суду, було встановлено, що підозрюваний, будучи мешканцем прикордонного регіону, володіючи інформацією про способи та порядок здійснення охорони державного кордону України, організував незаконне переправлення громадян України через державний кордон України на територію Республіки Молдова.

– Підозрюваний, під час зустрічі узгодив із двома чоловіками, які діяли під контролем працівників правоохоронних органів, умови здійснення незаконного переправлення на човні через державний кордон, за грошову винагороду у розмірі 5 500 доларів США з кожної особи. Надалі, у день здійснення задуманого плану по незаконному переправленню, підозрюваний був затриманий працівниками правоохоронних органів, – зазначено в повідомленні.

При обранні запобіжного заходу слідчим суддею було враховано обґрунтованість пред’явленої підозри та наявність ризиків, які дають достатні підстави вважати, що підозрюваний може здійснювати дії, передбачені ст. 177 КПК України.

Наразі тривають слідчі дії. Підсудному інкримінують скоєння злочину за ч. 3 ст. 332 ККУ.

Довідково:

ч. 3 ст. 332 КК України – Незаконне переправлення осіб через державний кордон України, організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, керівництво такими діями або сприяння їх вчиненню порадами, вказівками, наданням засобів або усуненням перешкод, вчинені способом, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яку незаконно переправляли через державний кордон України, чи вчинені щодо кількох осіб, або повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням службового становища (караються позбавленням волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.).

Відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Ілюстративне фото – 1.zt.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.