На Вінниччині вилучили російських міндобрив вартістю близько 24 мільйони

14:23
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині вилучили 21 вагон російських мінеральних добрив вартістю близько 24 мільйони гривень. Добрива мають допомогти українським аграріям з посівною.

Про це повідомляється на сайті Бюро економічної безпеки України.

– Наразі встановлено, що на декількох залізничних станціях області перебуває 21 вагон з мінеральними добривами, які належать підприємствам росії. Загальна вага тимчасово затриманих товарно-матеріальних цінностей – понад 1400 т. Орієнтовна вартість міндобрив становить близько 24 млн грн.

Крім того, виявлено 6 вагонів з моторним мастилом, яке належить підприємствам з рф. Загальна вага мастила становить майже 300 тонн, здійснюється оцінка ТМЦ.

Відповідні матеріали співробітники БЕБ вже передали до Вінницької військово-цивільної адміністрації для проведення подальшої процедури націоналізації.

Вказується, що загалом у Вінницькій області встановили 386 суб’єктів господарської діяльності, бенефіціарами яких є фізичні або юридичні особи російської федерації та республіки білорусь.

Також нещодавно за результатами заходів у Закарпатській та Івано-Франківській областях БЕБ ініціювало націоналізацію майна російської федерації на 1,16 млн доларів США.

Повідомити до БЕБ про випадки необґрунтованого підвищення цін, а також про перешкоджання веденню бізнесу, факти незаконних дій з гуманітарною допомогою або про інші правопорушення у сфері економіки можна сюди.