На Вінниччині викрили злочинне угруповання, яке підозрюється у викраденні 30 кілометрів кабелю стратегічного призначення

11:35
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині поліцейські викрили злочинне угруповання, яке підозрюється у викраденні 30 кілометрів кабелю зв’язку на території області. Загальна вартість викраденого кабелю стратегічного призначення – шість мільйонів гривень.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці поліції Вінницької області.

 

 

Вказано, що до складу організованої групи входили чоловіки віком 17, 19, 24, 39 та 43 років – усі родом із Запорізької області. Найстарший із них виконував роль організатора. Двоє зловмисників раніше мали проблеми із законом за вчинення майнових злочинів.

– Підозрювані заздалегідь планували вчинення крадіжок та ретельно готувались до них. Вони розподіляли між собою ролі, вживали заходів конспірації з метою недопущення їх викриття сторонніми особами, попередньо обстежували територію, прилеглу до об’єктів своїх злочинів, можливі шляхи підходу та відходу з місця вчинення кримінального правопорушення. З місця події вони зникали на автомобілі, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що затримали чоловіків працівники поліції 12 січня. Так, трьох зловмисників – безпосередньо на місці злочину в Гайсинському районі, а ще двох, яким вдалось втекти на автомобілі з місця події, оперативники розшукали у м. Вінниця.

Загалом поліцейські встановили причетність підозрюваних до 44 аналогічних епізодів.

 

 

Так, під час здійснення невідкладних процесуальних дій слідчі вилучили крадений кабель, мобільні телефони, автомобіль правопорушників, інструмент та обладнання, які підозрювані використовували під час злочинної діяльності, зокрема, трасошукач, лопати, металошукачі та інше.

За фактом злочину розслідується кримінальне провадження за ч. 4 та ч. 5 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Вказано, що за вчинене підозрюваним загрожує до дванадцяти років ув’язнення з конфіскацією майна.

Фото поліції