На Вінниччині викрили підпільний гральний заклад

12:11
Автор: admin
Become a Patron!

Поліція Вінниччини повідомляє, що припинила діяльність підпільного грального закладу в Бару. 

Як йдеться в повідомленні поліції, 2 жовтня слідчі припинили діяльність незаконного грального закладу, який працював всупереч вимогам закону.

“До правоохоронців надійшла інформація про те, що у районному центрі функціонує заклад, який надає послуги у сфері незаконного грального бізнесу. Приміщення, в якому проводилася незаконна діяльність, було без вивісок, зовні виглядало зачиненим. На момент приходу поліцейських там перебувало двоє відвідувачів”, – йдеться в повідомленні.

Під час обшуку в приміщенні поліцейські вилучили планшети, пластикові ігрові картки, чорнові записи з цифрами, монітори, відеокамери, роутери та грошові кошти в сумі 710 гривень.

Поліцейські з’ясували, що до приміщення клієнти потрапляли, попередньо зателефонувавши до власника закладу. Вилучене направлено на експертизу.

Незаконну діяльність задокументовано в рамках кримінального провадження за ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Власникам закладу загрожує штраф від 10 до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.