На Вінниччині використовують церковні дзвони, щоб сповіщати про небезпеку у селах

12:04
Автор: Vежа
Become a Patron!

Аби повідомити мешканців про небезпеку на Вінниччині використовують церковні дзвони.

Про це пише Вінницька обласна державна адміністрація на своєму сайті. “Сильний бій одним великим дзвоном означає, що потрібно ховатися в укриття. Передзвін багатьма дзвонами – відбій повітряної тривоги”, – пишуть в повідомленні.

– Від початку російської агресії на території України сигнал оповіщення про тривогу доходить не до всіх сіл, – ідеться в повідомленні. – Аби повідомити мешканців про небезпеку на Вінниччині використовують церковні дзвони. Як повідомляють у Дашеві, сигнал повітряної тривоги та сигнал відбій повітряної тривоги буде сповіщатись від Дашівського храму церковним дзвоном.

Сильний бій одним великим дзвоном означає, що потрібно ховатися в укриття. Передзвін багатьма дзвонами – відбій повітряної тривоги. Такої ж системи оповіщення будуть дотримуватися у селах багатьох районів та ОТГ Вінниччини. Інформацію отримують через офіційні канали області.

Оперативні новини про Вінницю, область та країну в контексті воєнного вторгнення Росії можна читати в нашому телеграм-каналі ТУТ.

Як стати волонтером, зробити коктейль Молотова чи допомогти поліції: як кожен українець може допомогти перемогти у війні – читайте у нашому матеріалі за ЦИМ посиланням. 

Підбірка новин (постійно оновлюється) в контексті військового нападу Росії на Україну ТУТ.

Фото – static.deon.pl

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.