На Вінниччині внаслідок ракетного обстрілу помер послушник монастиря Московського патріархату

18:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині 31 жовтня постраждав внаслідок ракетної атаки Лядівський Усікновенський скельний чоловічий монастир (Московського патріархату). В результаті, ймовірно від серцевого нападу після сильної вибухової хвилі, помер один з послушників монастиря.

Про це повідомляють на сайті Могилів-Подільської єпархії УПЦ (МП) та передає УП.Життя з посиланням на настоятеля монастиря отця Антонія.

Як вказують журналісти, за словами отця Антонія, послушник, ймовірно, помер від серцевого нападу.

– У нього не було ніяких фізичних пошкоджень. Дуже сильна вибухова хвиля була, і його серце не витримало, напевно, сильно злякався, – цитують настоятеля.

Як передають журналісти, 59-річний Вадим родом з Києва, був у монастирі чотири роки. З родичів мав тільки сестру з інвалідністю, яка не змогла приїхати на похорон.

Вказано, що коли сталася ракетна атака, у монастирі йшла служба.

– У нас впало панікадило і лампади попадали, був пошкоджений іконостас, пара вікон вилетіло, – цитують отця Антонія про наслідки обстрілу.

Нагадаємо, 31 жовтня, о 7:00 російські окупанти здійснили кілька хвиль ракетних атак по об’єктах критичної інфраструктури України. Так, з 7:00 до 9:00 Повітряні Сили України збили 44 із понад півсотні ракет окупантів.

Фото – УП.Життя