× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині влаштують “ФруктосмакФест” з катанням на каяках і вітрильному катамарані

11:07
Автор: Vежа

На Вінниччині планують влаштувати одноденний фестиваль, який буде присвячений фруктам. Окрім цього організатори обіцяють багато розваг. 

“ФруктосмакФест” відбудеться 7 липня в долині між селами Чернятин і Северинівка, поблизу річки Рів. Організатори обіцяють, що подія розпочнеться о 15:00 і триватиме до півночі

Програма фестивалю складатиметься з кількох блоків: розваги, виставки, змагання, концерти та феєрверк. В розважальній частині обіцяють запливи на каяках, прогулянки на моторному човні або на вітрильному катамарані, катання на таблетці, а також лотерею. Ця частина програми триватиме від 15-ої до 19-ої години

Блок виставок буде нагодою попоїсти, адже тут обіцяють польову кухню, традиційні страви і, власне, фруктові смаколики, завдяки яким фестиваль отримав свою назву. Цей блок також триватиме від 15-ої до 19-ої години.

О 16-й годині розпочнеться змагальна частина. Зокрема, всі охочі зможуть спробувати свої сили в футболі в болоті, пляжному волейболі, а також в запливах на каяках. Змагання загалом триватимуть дві з половиною години. 

Вже з 19-ої години розпочнеться концертна програма. Спершу, протягом години виступатимуть місцеві артисти, а о 21:00 на сцену вийдуть “зірки вечора” Микола Янченко і Тетяна Денисюк. Одразу після їхнього виступу, о 22:20, організатори планують влаштувати святковий феєрверк. Далі розпочнеться дискотека, яка триватиме до завершення фестивалю. 

Більше інформації про “ФруктосмакФест” можна довідатись в оргкомітеті події: 063 549 2410 (Влад) та 073 111 7314 (Таня). 

Захід відбувається у межах проекту технічної фінансової допомоги Європейського Союзу Кластер «Яблуневий шлях» реалізовується в Україні в рамках програми «Мери за економічне зростання» (M4EG), що є новою ініціативою Європейського союзу, яка розпочала діяльність у січні 2017 року в рамках Східного партнерства.

Фото: https://agroinsider.com.ua

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.