На Вінниччині для працівників соціальної сфери влаштовують спеціальні тренінги для попередження емоційного та професійного вигорання.
Як повідомляє Вінницька обласна державна адміністрація, йдеться про фахівців, які працюють з людьми з інвалідністю внаслідок ментальних порушень. Зазначено, що такі заходи також сприятимуть підвищенню рівня якості надання послуг.
Такі заняття влаштовує Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Центр Поділля-Соціум». Перший тренінг влаштували 26 лютого для працівників Вороновицької філії обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку.
Заступниця голови облдержадміністрації Наталія Заболотна зазначила, що соціальні працівники віддають багато сил та енергії й відтак, тож такі тренінги є підтримкою для них.
– Найчастіше представниками системи професій «людина-людина» рухає бажання зробити цей світ кращим, допомагати людям. Незважаючи на втому, вони схильні більше «віддавати», ніж «брати»: віддавати свої сили, свій час, свої ресурси, – каже Наталя Заболотна. – Особливо це стосується працівників соціальної сфери. Специфікою роботи таких людей є те, що в них присутня велика кількість ситуацій з високою емоційною насиченістю, що вимагає від спеціаліста значного внеску до встановлення довірливих відносин. Саме тому в області запроваджено серію тренінгів з метою запобігання професійним ризикам та сприяння професійній підтримці на робочому місці.
Нагадаємо також, нещодавно VежА поцікавилася, де у Вінниці можна отримати “невідкладну” безкоштовну психологічну підтримку. Окрім того, ми поспілкувалися з фахівцями, щоб дізнатися, як допомогти людині, яка перебуває у фрустрованому стані та не може зарадити власним емоціям.
Також VeжА поговорила з трьома вінничанами, які вирішили зустрітися “тет-а-тет” зі своїми внутрішніми проблемами та пішли на сеанси психотерапії. Вони розповіли як працюють психотерапевти, чому безкоштовна психотерапія – це утопія, та як робота над собою за допомогою психотерапії може зберегти сім’ю, та навіть власне життя.
Про це читайте в матеріалах:
Дякуємо!
Тепер редактори знають.