-
22 Січня/ 12:39
Vinnytsia
Публікація22.01.1812:39
На Вінниччині відремонтують міст за 16 мільйонів
Протягом двох років – 2018 та 2019 – міст через річку Гнилоп’ять ремонтуватимуть за 16,2 мільйонів гривень. Мова йде лише про поточний середній ремонт, а не капітальний.
Відповідний тендер опубліковано на сайті публічних закупівель. Замовником робіт є Служба автомобільних доріг у Вінницькій області Державного агентства автомобільних доріг України.
Як зазначено у тендерній документації, поточний середній ремонт мосту через р. Гнилоп’ять на км 244+677 автомобільної дороги М-21 у Вінницькій області повинен здійснюватися відповідно до діючих норм і правил у дорожньому будівництві. Сама ж річка Гнилоп’ять на території Вінницької області протікає у межах Козятинського району.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гройсман показав з повітря відремонтовану ділянку траси М-21 на Вінниччині. ВІДЕО
Технічне завдання передбачає чималий перелік робіт, зокрема, підготовчі роботи – розбирання існуючого мосту, оновити балки, поручні та огородження, облаштувати проїзну частину. Також необхідно буде укріпити міст. Без уваги не залишать очисні споруди та встановлять дві спеціальні споруди для очистки води з проїжджої частини.
Виконавець повинен гарантувати якість та можливість експлуатації об’єкта з гарантійними термінами:
- земляне полотно – 10 років;
- основа дорожнього одягу – 10 років;
- асфальтобетонне/цементобетонне покриття – 6/10 років;
- асфальтобетонне покриття влаштоване на шарах методом регенерації – 10 років;
- мости – 8 років;
- водопропускні труби – 6 років;
- регуляційні споруди – 6 років;
- огородження дорожнє – 5 років;
- напрямні стовпчики – 2 роки;
- дорожні знаки – 2 роки;
- будівлі та споруди експлуатаційної та автотранспортної служб – 12 місяців.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від Калинівки до Стрижавки: частину траси М-21 відремонтують за 200 мільйонів
Наразі ще можна подавати тендерні пропозиції. Відкритий аукціон з пошуку виконавця робіт розпочнеться наприкінці березня.
Автошлях М-21 – автомобільний шлях міжнародного значення на території України, що проходить Вінницькою та Житомирською областями. Автошлях починається в Житомирі та проходить через Бердичів, Калинівку, Вінницю, Жмеринку та закінчується на пропускному пункті у Могилів-Подільському, що веде до міста Бєльці в Молдові. Загальна довжина дороги – 239,7 кілометрів.
Читайте також:
Ремонтні роботи комунальних служб: де у Вінниці 12 травня тимчасово не буде води чи світла
Дякуємо!
Тепер редактори знають.