На Вінниччині відбулись обшуки в двох міськрадах – в регіональному відділенні Асоціації міст вважають це тиском

19:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині 11 та 12 травня відбулись обшуки в Барській та Тульчинській міських радах. У Вінницькому регіональному відділенні Асоціації міст України назвали це тиском. 

З якого приводу влаштували обшуки, правоохоронці не повідомляють, однак сам факт обшуків підтверджують. Також про обшуки заявили голова Вінницького регіонального відділення АМУ та Вінницький міський голова Сергій Моргунов і голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

Так, за словами речниці ГУНП у Вінницькій області Зорини Маєвської, в Барській міській раді (11 травня – авт.) обшуки здійснювали представники Державного бюро розслідувань. В Тульчинській міській раді (12 травня) обшуки здійснювала поліція, однак розповісти деталі в поліції поки не можуть “через те, що це може нашкодити досудовому розслідуванню”.

Разом з тим, станом на 19:30 13 травня Vежі не вдалось зв’язатися ні з прес-службою ДБР, ні з прес-службою прокуратури. Офіційних повідомлень щодо обшуків на Вінниччині на сайтах правоохоронних органів наразі не значиться.

Попри це, Сергій Моргунов і Вячеслав Соколовий назвали обшуки (політичним) тиском.

 

Ілюстративне фото kof.com.ua