× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині відбудуться антитерористичні навчання: можуть запровадити особливий режим

14:53
Автор: Катерина Дядюк

У Вінницькій області 5 та 6 вересня відбудеться спеціальне антитерористичне тренування. У зв’язку з цим в Піщанському районі можуть обмежити рух автотранспорту і пішоходів, а також перевіряти документи, що посвідчують особу та оглядати автомобілі.

На фейсбук-сторінці Управління СБУ у Вінницькій області повідомили, що спеціальне антитерористичне тренування відбудеться в установі кримінально-виконавчої системи в смт Піщанка під егідою Координаційної групи Антитерористичного центру. А участь у навчаннях візьмуть підрозділи СБУ, Збройних сил України, Держприкордонслужби, Нацполіції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, Державної кримінально-виконавчої служби, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Відомо, що умови цих навчань будуть максимально наближені до реальних, тому на період проведення тренування на окремих територіях Піщанського району можуть тимчасово запровадити особливий режим. Зокрема може діяти обмеження або заборона руху автотранспорту і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Служба безпеки України просить мешканців та гостей регіону із розумінням поставитись до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

У випадку виявлення підозрілих осіб або предметів, отримання інформації про наміри здійснення терористичної, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності, жителів області просять звертатися до Управління СБ України у Вінницькій області за номером “гарячої лінії” (0432)53-13-09, e-mail usbu_vin@ssu.gov.ua або за номером “102”.

Ілюстративне фото – uatribune.com

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.