На Вінниччині в усіх округах перемагає Володимир Зеленський. ГРАФІКА

12:46
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вчора, 21 квітня, українці обирали нового Президента. Бюлетені ще опрацьовуються, однак вже помітно, що Володимир Зеленський із значним відривом перемагає Петра Порошенка. Чинний Президент не переміг в жодному із восьми округів Вінниччини. 

 Голова вінницького осередку Комітету виборців України Владислав Телень розповів, що ніч підрахунку голосів в області проходила спокійно і явка виборців становила 62%. За його словами, вибори минули майже без порушень та “практично ідеально”.

На Вінниччині в кожному окрузі переміг Володимир Зеленський. Станом на 12:30, вже опрацювали 98,96% протоколів з Вінницької області. Наразі відомо, що в регіоні проголосували 750 200 виборців, з яких 63,16% віддали перемогу Володимиру Зеленському, а 34,57% – Петру Порошенку.

Владислав Телень також зауважив, що вибори відбулись практично без порушень, а ті, які тарплялись, не мали системного характеру та жодним чином не вплинули на підсумки волевиялення громадян.

– Ніхто не очікував, що в таких умовах будуть проведені настільки політично та юридично чисті вибори, – додав він.

До речі, значну кількість бюлетенів – 1,5% – було визнано недійсними. Переважно виборці ставили позначки поряд з обома кандидатами.

– Бачив фото бюлетенів від своїх спостерігачів, де біля Петра Порошенка в графі стояла літера “ю”. Кажуть, таких було достатньо. Вочевивидь, виборці одного з кандидатів таким чином висловлювали свою любов до іншого кандидата. Бачив бюлетені з квіточками, їх малювали і в квадратику навпроти прізвища кандидата, і просто на бюлетені. Ексцентричних випадків не було, – розповів Владислав Телень. – Якщо малюнки в графі за кандидата, то вони рахуються, а якщо малюнок просто на бюлетені, то я не маю такої інформації. По закону, якщо десь є ще якась відмітка, окрім як за кандидата, то комісія голосує чи вирішувати такий бюлетень дійсним або ні.

Владислав Телень прогнозує, що дострокових парламентських виборів не буде і саботажу роботи нового Президента України також бути не повинно: “Спочатку йому дадуть можливість зробити всі свої помилки самостійно”.

 

Читайте також:

З’їв бюлетень, бо передумав”: поліція розповіла про курйози під час голосування на Вінниччині

Вибори Президента України на Вінниччині. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.