На Вінниччині уродженця рф, який підтримував окупантів, засудили до двох років позбавлення волі

13:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині до двох років позбавлення волі засудили мешканця міста Тульчин, уродженця рф, колишнього радянського військового, який відкрито схвалював збройну агресію рф проти України.

Як повідомляє Управління СБ України у Вінницькій області, зловмисник на власній сторінці у забороненій соцмережі «Однокласники» висловлював непоодинокі сподівання на перемогу російської армії та возвеличував окупантів.

Зазначено, що його дописи містили «традиційні» кремлівські наративи у підтримку «сво» та «необхідність очищення України від нацистів».

Він наполегливо закликав росію «бомбити українські електростанції», продовжувати агресивні наступальні дії на території України. У своїх дописах цитував путіна і кадирова, захоплювався «бойовими подвигами» окупантів.

Суд визнав фігуранта винним за ст. 436 (розповсюдження матеріалів із закликами до агресивної війни) та ч.2 ст.436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Фото – зі сторінки Управління СБ України у Вінницькій області у Facebook