На Вінниччині цьогоріч відновили ліси на понад 180 гектарах

16:13
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині продовжують висаджувати ліс. Загалом в області спеціалісти Центрального лісового офісу виконали лісовідновлення на площі у 182,1 гектара та створили ліс на площі 71,7 гектара.

Як повідомляє Центральний лісовий офіс, цього року осіння лісокультурна кампанія у філіях Черкащини, Вінниччини та Кіровоградщини стартувала пізніше через погодні умови та відсутність опадів.

Загалом філії вже висадили 5,8 мільйона штук сіянців на площі 774,9 гектара. З них 250,7 гектара – нові ліси та 524,2 гектара – лісовідновлення. Крім цього, доповнили лісові культури на площі 1,9 тисячі гектара.

Зазначено, що головними лісоутворюючими породами лісів є дуб звичайний та сосна звичайна. Перед залісненням ділянки обстежуються. Згідно з лісорослинних умов визначають породу, яка найкраще зростатиме на тій чи іншій місцевості. При лісовідновленні на зрубах враховується склад материнського насадження.

Крім цього, спеціалісти працюють над збільшенням площі земель під лісорозведення. Роблять це через приєднання деградованих ділянок від громад. Йдеться, що Україна втратила тисячі гектарів лісів через воєнні дії.

Фото – зі сторінки Центрального лісового офісу у Facebook