На Вінниччині судитимуть листоношу, яка привласнювала чужі гроші

14:17
Автор: В'ячеслав Луцков

На Вінниччині судитимуть листоношу за звинуваченням у заволодінні чужими коштами шляхом зловживання довірою. За версією слідства, жінка привласнювала гроші для оформлення передплати періодики та коштів на житлові субсидії.

Про це повідомляється на сайті прокуратури Вінницької області.

“Слідством установлено, що протягом 2020 – 2021 років обвинувачена (43-річна жителька Хмільницького району – авт.), займаючи посаду листоноші та зловживаючи довірою громадян, незаконно заволоділа їхніми грошовими коштами. Жінка приходила до них додому та пропонувала передати їй гроші для оформлення передплати періодичних друкованих видань. Надалі листоноша не оформляла зазначені замовлення, а грошові кошти залишала собі. Загалом слідством установлено 18 фактів шахрайства.

Крім того, жінка мала доступ до коштів, які в якості субсидій від держави призначалися відповідним категоріям осіб для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Листоноша, маючи умисел на привласнення коштів, не передала їх адресатам, а використовувала для особистого збагачення. Загалом обвинувачена привласнила понад 13 тисяч гривень коштів громадян”, – йдеться в повідомленні.

Відтак, до суду передали обвинувальний акт стосовно жінки, яка обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою) та ч. 3 ст. 191 КК України (привласнення чужого майна, яке було ввірене особі, вчинене повторно).

Вказується, що у разі доведення винуватості жінки в судовому порядку їй загрожує покарання у виді позбавленням волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Ілюстративне фото – golos.ua