На Вінниччині судитимуть держреєстратора за отримання хабаря в 5000 доларів

17:00
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині судитимуть держреєстратора за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди. Чиновник вимагав 5 000 доларів США за проведення державної реєстрації договору оренди земельної ділянки площею 35 гектарів. 

Про це повідомляється на сайті прокуратури Вінницької області.

– Досудовим розслідуванням установлено, що у вересні 2021 року обвинувачений (виконувач обов’язків начальника відділу надання адміністративних послуг однієї з територіальних громад – авт.) вимагав, а згодом отримав від громадянина неправомірну вигоду в сумі 5 000 доларів США за проведення державної реєстрації договору оренди земельної ділянки площею 35 га строком на 25 років, – повідомляє прокуратура.

Відтак, прокурори Немирівської окружної прокуратури задокументували та передали до суду обвинувальний акт за фактом отримання державним реєстратором 5 тисяч доларів неправомірної вигоди, згідно з ч. 3 ст. 368 КК України.

Зазначається, що у разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованого злочину перед судом, обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Фото – Вінницька обласна прокуратура