На Вінниччині стартувала національна кампанія рекрутингу “Гвардія Наступу”

15:12
Автор: Vежа
Become a Patron!

Міністерство внутрішніх справ України оголосило формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби України, які мають підсилити обороноздатність країни. 

Як повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація, національна кампанія рекрутингу “Гвардія Наступу” стартувала сьогодні, 3 лютого, на Вінниччині та в інших регіонах держави.

Про проєкт і хто може бути у нових бригадах

У рамках національної кампанії рекрутингу створюється вісім бригад (їх перелік буде далі). Зазначено, що в основі бригад – офіцери та солдати, які “мають величезний бойовий досвід та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту”.

Їх доукомплектація відбуватиметься винятково з добровольців. Очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов також наголосив, що “це жодним чином не мобілізація”.

Додаткові бригади, які формуються в рамках національної кампанії, будуть підпорядковуватися структурним підрозділам Міністерства внутрішніх справ, але у своїх секторах несення служби чітко взаємодіятимуть зі Збройними Силами України. Це жодним чином не мобілізація, а суто добровільний набір. Кампанія спрямована винятково на найм вмотивованих людей, які хочуть записатися до тих бригад, які їм найкраще підходять за поглядами та цінностями, – каже Борзов.

 

Які бригади доступні для вступу добровольців

У рамках національної кампанії рекрутингу створюється вісім бригад:

«Сталевий кордон» (бригада Державної прикордонної служби України. У лавах підрозділу вже є герої, які захищали кордон, боронили Азовсталь та воювали на Бахмутському напрямку).

«Червона калина» (до лав бригади вже увійшли герої, які брали участь у боях на Донеччині й Луганщині, обороняли Київ)

«Лють» (бригада Національної поліції України)

«Рубіж» (до лав бригади вже увійшли герої, які відстоювали Гостомельський аеропорт, Рубіжне на Луганщині)

– «Спартан» (потужна штурмова бригада, обороняла Харків)

«Кара-Даг» («кара за Крим», братиме участь у звільненні АРК)

«Буревій» («бригада утилізації російських військових»)

«Азов» (легендарний підрозділ, один з основних осередків оборони Маріуполя)

Щодо бригади «Лють» начальник ГУ НП у Вінницькій області Іван Іщенко підкреслив:

Є дуже багато вмотивованих людей, які хочуть боронити Україну, повертати окуповані землі. Тому керівництвом держави також створено штурмову бригаду Нацполіції під назвою «Лють». Кожен бажаючий, який пройде військово-лікарську комісію, зможе поповнити лави Національної поліції України та вступити до складу цієї штурмової бригади.

Як потрапити до тієї чи іншої бригади

Щоб записатись, доброволець має прийти у ЦНАП у Вінниці чи області та обрати одну з восьми бригад. На сайті «Гвардія Наступу» є визначений перелік центрів надання адмінпослуг.

Також можна подати анкету онлайн, і тоді спеціалісти зв’яжуться з людиною та нададуть необхідну інформацію щодо прийому на службу.

Як додає керівник одного з підрозділів НГУ, підполковник Володимир Джула, для підготовки військових залучаються висококваліфіковані інструктори з європейським досвідом.

Представник одного з підрозділів Національної Гвардії України Олександр Охріменко пояснив, що передбачена індивідуальна та колективна підготовка:

Жоден військовослужбовець, який прийде до нас, не буде направлений на виконання завдань без підготовки, яка триває мінімум 2-3 місяці. Всі офіцери та прапорщики будуть передавати свій досвід. Зауважу, що забезпечення Нацгвардії на високому рівні, тож військові оснащені новими зразками техніки, які до нас надходять. Відповідно, і заробітна плата як в усіх підрозділах Збройних Сил.

 

 

Фото – Вінницька обласна військова адміністрація

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.