На Вінниччині сьогодні не застосовують графіки погодинних відключень

13:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині сьогодні, 19 травня, не застосовують графіки погодинних відключень. Водночас Міненерго звертається до споживачів з проханням про економне та відповідальне споживання електроенергії. 

Про це повідомляють АТ “Вінницяобленерго” та Міністерство енергетики України.

Лімітів на 19.05.24 немає. ГПВ застосовуватися не будуть, – пише “Вінницяобленерго”.

Ситуація у регіонах

На Донеччині через ворожі обстріли минулої доби було знеструмлено 6,3 тисячі абонентів у 17 населених пунктах. Енергетики заживили понад 9 тисяч абонентів у 12 населених пунктах.

На Харківщині енергетики заживили понад 1,1 тисячі абонентів, які знеструмлювалися через бойові дії. Залишаються без світла 60 населених пунктів, загалом – 34,2 тисячі абонентів. Через обстріли без газу залишилися 68 абонентів.

На Дніпропетровщині через бойові дії знеструмлювалися 1622 точки обліку – всі заживлені. Через технологічне порушення знеструмлювалося 1293 абоненти, з них залишаються без напруги 139 абонентів. З технологічних причин в одному з населених пунктів Кам’янського району припинялося газопостачання 15 абонентів. Усіх підключено.

На Запоріжжі внаслідок бойових дій залишаються знеструмленими 3730 абонентів.

На Сумщині через ворожі обстріли було знеструмлено 760 точок обліку у 2 населених пунктах. Внаслідок технологічних причин відключено 1,4 тисячі абонентів у 8 населених пунктах. На ранок залишаються без напруги 6,6 тисячі точок обліку у 79 населених пунктах, з них 5,1 тисячі – через бойові дії.

У Херсоні залишаються знеструмленими 2,9 тисячі абонентів, в області без світла 25,8 тисячі абонентів у 45 населених пунктах.

Зазначено, що минулої доби потреби споживачів покривалися власною генерацією, комерційним імпортом та аварійною допомогою з енергосистем Румунії, Словаччини та Польщі. У денні години Україна надавала аварійну допомогу Польщі.

З 18:00 до 24:00 в усіх регіонах, крім Херсонської області, застосовувалися обмеження промислових споживачів. При цьому електропостачання побутових споживачів не обмежувалося.

– Обмеження на сьогодні поки не плануються, але Міненерго звертається до споживачів з проханням про економне та відповідальне споживання електроенергії. Це важливо для балансування енергосистеми та стабілізації енергопостачання. Важливо зменшити використання енергоємних приладів у пікові години (особливо ввечері з 17:00 до 22:00), – йдеться у повідомленні Міненерго.

Ілюстрація – freepik

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.