На Вінниччині рятувальники знову дезінфікують під’їзди, дитячі майданчики та зупинки транспорту

8:37
Автор: Vежа
Become a Patron!

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції рятувальники Вінниччини, у спеціальних захисних костюмах, знову розпочали роботи з дезінфекції спеціальними розчинами у громадських місцях.

Як повідомляють на сайті ДСНС у Вінницькій області, 14 вересня роботи з дезінфекції були проведені у місті Ладижин. Загалом, цього дня рятувальники обробили дезрозчином 34 житлових будинки.

 

Рятувальники дезінфікуватимуть під’їзди багатоквартирних житлових будинків, зупинки транспортних засобівдитячі майданчики. Також роботи з дезінфекції здійснюватимуть на продовольчих ринках, в аптеках та інших місцях, де можуть перебувати люди.

Для проведення дезінфекції використовують спеціальну суміш й додають, що вона цілком безпечна для людей і тварин, а також не шкодить металу, деревині та забезпечує надійний змив органічних та неорганічних речовин з будь-яких поверхонь.

Нагадаємо, що з понеділка, 14 вересня, почав діяти новий розподіл, за яким Вінниця, Вінницький район та Козятин потрапили до «помаранчевої» карантинної зони. Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

«Жовтий» рівень встановили у містах Могилів-Подільський, Хмільник та у Жмеринському, Калинівському, Козятинському, Немирівському, Піщанському, Тиврівському, Томашпільському районах Вінницької області.

Для визначення зон враховують чотири показники: завантаженість ліжок у лікарнях, середня кількість тестувань у регіоні, виявлення нових випадків та динаміка зростання нових випадків інфікування.

У зеленій зоні діють правила, встановлені по всій країні – носіння маски у громадських місцях, соціальна дистанція, використання антисептика; проведення масових заходів з не більше як 1 особою на 5 кв. м.; заповненість кінотеатрів і театрів не більше, ніж на 50%; перевезення пасажирів у громадському транспорті лише на сидячих місцях.

У жовтій зоні до попередніх обмежень додаються обмеження на відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди літнього віку.

Помаранчева зона – до згаданих обмежень додають припинення діяльності закладів розміщення, крім готелів, обмеження діяльності розважальних закладів і закладів харчування у нічний час, діяльності спортзалів, фітнес-залів, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а також обмеження для масових заходів – 1 людина на 20 кв м і не більше 100 осіб.

Червона зона – це заборона роботи громадського транспорту, відвідування закладів освіти, закриття ресторанів, ТРЦ тощо.

Фото – ГУ ДСНС у Вінницькій області

Читайте також: Жовто-помаранчева Вінниччина: в Україні оновили карантинні зони

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.