На Вінниччині рятувальники зможуть визначити розташування людини, яка звернулась за номерами “101” та “112”

19:51
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині рятувальники зможуть визначати місцезнаходження людини, яка звертається за номерами “101” та “112”. Окрім того, за допомогою камери смартфону абонент, який звертається до екстрених служб, за необхідності зможе передавати відеотрансляцію диспетчеру Служби порятунку. 

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив начальник ГУ ДСНС у Вінницькій області Руслан Шевчук.

Відтепер рятувальники Вінниччини матимуть змогу оперативно визначати місцезнаходження громадянина, який звертається за екстреними номерами телефонів “101” та “112”. Також за допомогою камери смартфону абонент, який звертається до екстрених служб, за необхідності передаватиме трансляцію відео для диспетчера Служби порятунку і зможе вести двосторонній чат із ним. Даний проект триває завдяки тісній співпраці ДСНС України із компаніям “Google” , “Carbyne” та “Apple Inc”, – йдеться в дописі Руслана Шевчука. 

Окрім того, за словами очільника обласного ГУ ДСНС, на Вінниччині рятувальників підтримали компанії “Keplercode Software”, “Interlogic” та “Win Interactive”.

 

 

Нагадаємо, раніше голова ОДА (ОВА) Сергій Борзов повідомив також, що до Вінницької області надійшло 5 станцій супутникового інтернет-зв’язку “Starlink”. Зокрема, по 1 комплексу отримали або ще отримають: міська рада, військова адміністрація, швидка медична допомога та тероборона Вінницької області. Як раніше зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов, отримана містом станція буде використана на потреби Ситуаційного центру та “Цілодобової варти”.

Фото – з Facebook-сторінки Руслана Шевчука

Читайте також: Російсько-українська війна (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.