На Вінниччині розпочали роботу дев’ять поштових бригад пересувних відділень, які обслуговуватимуть 90 населених пунктів

18:06
Become a Patron!

На Вінниччині, у місті Тульчин, розпочала роботу нова точка базування “Укрпошти”. Там дев’ять поштових бригад пересувних відділень обслуговуватимуть 90 населених пунктів, де доступ до сучасних поштових послуг матимуть понад 31 тисяча мешканців.

Як повідомляє “Укрпошта”, з вересня ще 51 пересувне відділення виїхало на маршрути до 628 населених пунктів. Це стосується чотирьох областей: Вінницької, Дніпропетровської, Сумської та Житомирської. Таким чином надаватимуться послуги для 135 тисяч жителів цих регіонів.

Зазначається, що з початку повномасштабного вторгнення “Укрпошта” запустила 520 пересувних відділень поштового зв’язку. Загалом по країні – понад 1700 пересувних відділень.

Пересувні відділення – це можливість жителям за місцем проживання отримати ширший спектр послуг в майбутньому (цифрові та банківські послуги у кожному населеному пункті країни). Також – виконувати соціально важливу функцію доставки пенсій та соціальних допомог, особливо на територіях поблизу місць, де активні бойові дії. Завдяки пересувним відділенням “Укрпошта” чи не єдина компанія, яка змогла надавати послуги на всій території України із початку вторгнення, – йдеться на сайті.

У пересувних відділеннях надають повний спектр поштових послуг як і на стаціонарних відділеннях: доставка та видача пенсій і соціальних допомог, видача грошових переказів, оплата комунальних платежів, продаж товарів першої необхідності, доставка посилок та періодики.

Фото – зі сторінки “Укрпошти” у Facebook

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.