На Вінниччині розпочалось онлайн-голосування за кращого спортсмена області

7:53
Автор: Vежа

На Вінниччині обирають кращого спортсмена 2020 року. Наразі є чотири претенденти на перемогу.

На сайті Відділення Національного олімпійського комітету у Вінницькій області розпочали он-лайн голосування за кращого спортсмена 2020 року по версії інтернет-користувачів. Проголосувати можна за одного з чотирьох спортсменів, кожен яких у певний час став «Спортсменом місяця»: Олег Царьков, Дмитро Даниленко, Геннадій Масленніков та Олександр Яровий.

– Знайомтесь з досягненнями кожного зі спортсменів в розділі «Спортсмен місяця» та голосуйте за того, хто на ваш погляд гідний отримати головну перемогу!

Олег Царьков був визнаний кращим спортсменом лютого 2020 року. Він багаторазовий чемпіон та призер Міжнародних змагань, чемпіонатів України, член Національної збірної команди України зі стрільби кульової, Заслужений майстер спорту України.

На чемпіонаті Європи, який відбувався у польському місті Вроцлав протягом 22.02 – 02.03 він виборов срібну медаль в особистому заліку у стрільбі з пневматичної гвинтівки.

Дмитро Даниленко – кращий спортсмен вересня. Він майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное. Став срібним призером Кубку світу з веслування на байдарках і каное, що відбувся у місті Сегед (Угорщина) протягом 25 – 27 вересня.

Вінничанин виступав у складі байдарки-четвірки на дистанції 500 метрів. Для нього це був другий Кубок світу у спортивній кар’єрі. Перед цим він ставав восьмим в індивідуальній гонці К-1 на двісті метрів.

Геннадій Масленніков – кращий спортсмен листопада. Хлопець – майстер спорту України з боксу. Став бронзовим призером Чемпіонату Європи з боксу серед молоді у ваговій категорії шістдесят кілограмів, що проходив у місті Будва (Чорногорія).

Вінничанин виступав у складі збірної команди України, яка на цьому турнірі посіла друге загальнокомандне місце.

Олександр Яровий став кращим спортсменом грудня.

Він переможець Чемпіонату Європи з боксу серед юніорів у своїй ваговій категорії (60 кілограмів), що завершився у місті Софії (Болгарія) 2 грудня 2020 року.

Проголосувати можна на головній сторінці сайті Відділення НОК у Вінницькій області:

Наразі у голосуванні лідирує Олександр Яровий (89,84%). На другому місці Олег Царьков (6,25%), на третьому – Геннадій Масленніков (2,34%). Найменше голосів наразі отримав Дмитро Даниленко (1,56%).