На Вінниччині прощатимуться із загиблим захисником Михайлом Глембоцкисом

12:37
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині відбудеться церемонія прощання та поховання загиблого захисника Михайла Глембоцкиса родом з села Червоний Степ Калинівської громади. Близько трьох місяців військовослужбовець вважався зниклим безвісти. 

Як йдеться на Facebook-сторінці Калинівської громади, мешканців громади завтра, 3 грудня, просять орієнтовно о 10:00 утворити коридор слави від машинобудівного заводу до центру Калинівки. Потім – у Корделівці.

Поховають Героя у рідному селі. Чин похорону розпочнеться орієнтовно о 12:00 біля храму Православної церкви України.

Відомо, що загиблого героя знайшли на території звільненої частини Херсонщини. Як йдеться на сайті Калинівської громади, за результатами експертизи стало відомо, що одне з виявлених тіл на деокупованій території “належить жителю Червоного Степу Михайлові Глембоцкису”.

– Усього місяць Герой не дожив до свого дня народження. Останній зв’язок із військовим був 3 вересня 2022 року. Михайло Глембоцкис народився 12 жовтня 1991 року у Червоному Степу. Після закінчення школи навчався в будівельному училищі в Козятині, проходив строкову службу у Криму. Він був світлою та доброю людиною, готовою поділитися із ближнім останньою крихтою. У квітні юнака мобілізували до війська. Третього вересня після артилерійського обстрілу та безпосереднього бойового зіткнення з противником під час наступальних дій, при перевірці особового складу військовий виявився відсутнім, тому впродовж трьох місяців рахувався зниклим безвісти за особливих обставин. Три роки тому Михайло поховав матір, у нього залишилося лише дві сестри, – йдеться в повідомленні громади. 

Фото – з сайту Калинівської громади

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.