На Вінниччині прогнозують ожеледицю та сніг з дощем

14:55
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Вночі та вранці 23 грудня на Вінниччині очікується ожеледь, а на дорогах – ожеледиця.

Як повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій, йдеться про І рівень небезпечності, жовтий. Така ж ситуація спостерігатиметься в більшості західних та Житомирській областях.

Рятувальники попереджають, що погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

На сайті Українського гідрометеоцентру зазначено, що найближчої доби температура вночі коливатиметься від -1 до -3°C. При цьому прогнозують мокрий сніг з дощем.

Нагадаємо також, що 10 грудня вулиці Вінниці покрила ожеледь, що ускладнило рух транспорту. Тоді на вулиці Вінниці для боротьби з ожеледицею вийшло 25 одиниць техніки та чотири сотні двірників.

Окрім того, як писало “Радіо Свобода”, 11 грудня Київ потерпав від ожеледиці після того, як у мінусову температуру задощило. Тоді через негоду запровадили оперативний стан для громадського транспорту, призупинив роботу міський фунікулер.

Протягом ночі у столиці працювала 301 одиниця спецтехніки та 36 бригад із ручного прибирання (272 працівники). Крім того, до боротьби з ожеледицею залучили 4 тисячі двірників.

 

Нагадаємо, в разі надзвичайної ситуації на дорозі водії можуть звернутися за номером телефону диспетчерів Служби автомобільних доріг у Вінницькій області:+380 (43) 267 01 92. Зателефонувати за цим номером можна в будь-який час доби.

Фото – Радіо Свобода