На Вінниччині правоохоронці виявили підпільний цех з виготовлення дизельного пального

14:19
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині правоохоронці виявили підпільний цех з виготовлення, зберігання та збуту дизельного пального. Загалом потужність підпільного цеху становила понад 150 тонн пального на місяць на суму понад сім мільйонів гривень. 

Разом з тим, як повідомляється на сайті прокуратури Вінницької області, наразі здійснюються “слідчі дії, спрямовані на встановлення законності походження пального, його якості та законності здійснення підприємницької діяльності”.

 

– Встановлено, що місцевим жителем на території одного з приватних підприємств у Вінницькому районі здійснюється незаконна діяльність, пов’язана з виготовленням, зберіганням та збутом дизельного пального. Вказаний підпільний цех діяв без будь-яких дозвільних документів.

Вжитими правоохоронцями заходами зупинено незаконне виробництво підакцизних товарів. У ході обшуку виявлено чорнову бухгалтерію, обладнання, готову продукцію загальним об’ємом понад 20 тонн та близько 40 тонн сировини. Встановлено, що потужність підпільного цеху становила понад 150 тонн пального на місяць на суму понад 7 мільйонів гривень, – йдеться в повідомленні, – йдеться в повідомленні.

Вказано, що факт незаконної реалізації дизельного пального виявили в рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). За це передбачено штраф від 85 до 170 тисяч гривень з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Наразі у кримінальному провадженні здійснюються “слідчі дії, спрямовані на встановлення законності походження пального, його якості та законності здійснення підприємницької діяльності”.

Фото прокуратури