На Вінниччині правоохоронці посилюють перевірку іноземців

12:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій області поліцейські підрозділи посилюють фільтраційні перевірки іноземних громадян. Іноземців перевірятимуть під час патрулювання, на блокпостах, у місцях тимчасового перебування переселенців. Також перевіряються авто та залізничні вокзали, пасажирські потяги.

Окрім того, як йдеться на Facebook-сторінці поліції Вінницької області, на базі управління міграційної поліції ГУНП у Вінницькій області створено контактний пункт з числа поліцейських різних підрозділів, які у цілодобовому режимі відпрацьовують місця можливого перебування громадян інших держав.

Перевірки законності перебування іноземців на Вінниччині (як і по всій Україні) проводяться у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії та активністю диверсійно-розвідувальної діяльності в інтересах російської федерації.

За повідомленням правоохоронців, фільтраційні заходи проводяться спільно з представниками Нацгвардії, Державної міграційної й прикордонної служб та військовими адміністраціями.

Нагадаємо, нещодавно на Вінниччині затримали прихильника “русского міра” з Молдови, в телефоні якого правоохоронці знайшли відео, на якому зловмисник вчиняє наругу над державним символом України. Також в чоловіка знайшли фото, де він позує в генеральській формі російської федерації.

Фото – з Facebook-сторінки поліції Вінницької області

Читайте також: На Вінниччині затримали прихильника “руского міра” з Молдови

Читайте також: Російсько-українська війна – 15 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.