На Вінниччині працівникам школи вручили підозри через підробку COVID-сертифікатів

10:37
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині прокурори повідомили про підозру двом працівникам школи за пособництво у підробленні та використання підроблених документів про щеплення від “COVID-19”. Їм може загрожувати до двох років обмеження волі.

Як повідомляють на сайті прокуратури Вінницької області, інцидент стався у Гайсинському районі.

– За даними слідства, вчитель закладу загальної середньої освіти через мережу інтернет, за грошову винагороду в розмірі шість тисяч гривень домовилась із невідомою особою про підроблення міжнародних свідоцтв про вакцинацію/щеплення від вірусної хвороби “COVID-19”. Після чого вони надали невідомій особі особисті відомості та паспортні дані.

Отримані свідоцтва, які нібито були видані одним із медичних закладів м. Києва, з метою уникнення відсторонення від роботи, вони подали за місцем своєї роботи. Також досудовим слідством встановлено, що до медичного закладу м. Києва зазначені особи не звертались та їм не видавались міжнародні свідоцтва про вакцинацію від хвороби «COVID–19», – йдеться в повідомленні.

Вказано, що орган досудового розслідування також зареєстрував кримінальне провадження щодо невідомої особи, яка підробила вказані документи.

У прокуратурі зазначають, що у разі доведення винуватості зазначених осіб в судовому порядку, їм загрожує покарання у виді штрафу до 17 тисяч гривень або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.