На Вінниччині поліція розшукує матір хлопчиків, яких побачили босими за 10 кілометрів від домівки

15:43
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Поліція Вінниччини розшукує матір хлопчиків, яких побачили босими за десять кілометрів від домівки. Наразі вони у безпеці, поліція встановлює деталі ситуації. 

Як повідомляє поліція Одещини, про хлопчиків у поліцію повідомили пересічні громадяни, які їхали на автомобілі по трасі й звернули увагу, що діти йдуть вздовж дороги без взуття та самі.

– Ми поїхали до місця, на яке орієнтовно вказали люди, і розшукали дітей. При наближенні машин вони ховалися у придорожніх насадженнях. Коли ми запитали, чого ті бояться, у відповідь почули: повернення додому у Вінницьку область, – розповіла начальниця сектору ювенальної превенції Подільського районного управління поліції Катерина Нігрецкул.

Діти розповіли, що живуть з меншою сестрою, мамою та вітчимом, який їх нібито ображає. І це стало причиною того, що вони пішли шукати прихистку в бабусі, яка живе у Балті Одеської області. Ювенальні поліцейські розшукали жінку, з якими поки що залишаться хлопчики.

Наразі поліція розшукує матір Вані та Сашка, аби з’ясувати, що сталося в їхній родині. “Про ситуацію, що склалася, ми сповістили колег з сусідньої області, – ідеться на сайті поліції. – На той час повідомлення про зникнення з дому дітей їм не надходило”, – ідеться в повідомленні.

Фото – Поліція Одещини

Читайте також: Поліція розшукує 37-річного вінничанина за підозрою у злочині

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.