На Вінниччині поліцейські ухилялися від забезпечення вироку суду

9:53
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

На Вінниччині поліцейських притягнули до дисциплінарної відповідальності через невиконання вироку суду стосовно засудженого.

Як пише Вінницька обласна прокуратура, працівниками Оратівського районного відділення поліції не було вжито жодних заходів до встановлення місцезнаходження особи, засудженої вироком Вінницького районного суду до 4 місяців арешту за ухилення від відбування покарання у виді громадських робіт, призначеного за нанесення потерпілому умисного легкого тілесного ушкодження.

Замість вжиття заходів для затримання засудженого, який фактично перебував за місцем свого проживання на території Оратівського району, керівництвом Оратівського відділення поліції у серпні минулого року безпідставно повернуто вирок суду до Вінницького районного відділення поліції. В свою чергу у Вінницькому районному відділенні поліції вирок перебував без виконання та лише у січні цього року повторно направлений до Оратівського відділення поліції. Зазначена бездіяльність сприяє засудженому ухилятися від призначеного покарання, що приховано працівниками поліції від органів прокуратури, надавши недостовірну інформацію про нібито виконання вироку.

Більше того, як встановлено прокуратурою, засуджений фактично не переховувався від правоохоронних органів та у грудні минулого року звертався до Оратівського відділення поліції із заявою про крадіжку у нього невідомими особами грошових коштів.

У зв’язку з цим прокуратура зініціювала проведення службового розслідування з метою встановлення працівників поліції, з вини яких допущено порушення, та притягнення їх до дисциплінарної відповідальності.

Читайте також: Поліція затримала зловмисників, які вимагали 20 тисяч у вінничанина. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.