На Вінниччині почали ремонт майже 13 кілометрів автодороги біля Турбова

12:40
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині почали капітальний ремонт майже 13 кілометрів місцевої дороги Стара Гута-Калинівка-Турбів на ділянці, що пролягає через Турбів. Роботи мають завершити до грудня 2022 року.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці ДП “Служба місцевих автомобільних доріг”, на ремонт дороги О-02-23-01 витратять 193 мільйони гривень. Роботи здійснюватиме ТОВ “ШЛЯХБУД”.

Зазначається, що ремонтована ділянка загальною протяжністю 12,93 км та пролягає через два населені пункти: Нову Прилуку та Турбів.

– Саме по цій дорозі населення територіальних громад (10 000 чол.) має доступ до медичних, освітніх, адміністративних послуг, та з’єднує дорогу державного значення М-21 з дорогою регіонального значення Р-33. Однак, не зважаючи на те, що траса має досить інтенсивний рух (749 автівок за добу), за останні десятиліття на ній проводили в рамках експлуатаційного утримання лише ямкові ремонти, – йдеться в повідомленні.

 

 

Зазначається, що згідно з договірними зобов’язаннями, підрядник до грудня 2022 року має завершити у повному обсязі роботи з:
– влаштування шарів асфальтобетонного покриття;
– укріплення узбіччя;
– облаштування автобусних зупинок, примикань та з’їздів;
– улаштування пішохідних доріжок з втопленим бортовим каменем та тактильною смугою для маломобільних груп населення;
– встановлення бар’єрного огородження;
– встановлення нових дорожніх знаків та напрямних стовпчиків;
– нанесення дорожньої розмітки.

 

Загалом для реалізації проєкту використають понад 50 тисяч тонн асфальтобетонних сумішей, 164 тонн бітумної емульсії та понад 10 тис. м.п. бортового каменю. Вартість робіт – 193 мільйони гривень.

Фото – ДП “Служба місцевих автомобільних доріг”