На Вінниччині планують збудувати новий міст через Південний Буг

10:51
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

В Калинівському районі на Вінниччині планують побудувати міст через річку Південний Буг. 

Як повідомляється на сайті Іванівської об’єднаної територіальної громади, міст побудують в селі Іванів по вулиці Гагаріна.

Зазначено, що будівництво мосту має на меті покращити транспортне та пішохідне сполучення села Іванів із навколишніми селами, а також здійснюється з метою покращення місцевого ландшафту.

Також у повідомленні йдеться про “можливі впливи проектної діяльності (при будівництві та експлуатації) на навколишнє середовище”. Вплив очікується на повітряне середовище (під час будівництва) та опосередковано – на водне середовище. Відсутній вплив на клімат і мікроклімат, рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти, навколишнє техногенне середовище.

“Після реалізації планової діяльності залишкові впливи на навколишнє середовище відсутні. Для забезпечення нормативного стану навколишнього середовища замовник зобов’язується здійснювати реалізацію проектних рішень, згідно з нормами та правилами охорони навколишнього середовища та вимогами екологічної безпеки на всіх етапах будівництва та експлуатації об’єкта” – йдеться у повідомленні.

Також зазначено, що з метою інформування громадськості, в газеті Прапор Перемоги було опубліковано заяву про наміри здійснення нового будівництва мосту через річку Південний Буг (№45 від 05.11.2020 року).

Додамо, що наразі на сайті публічних закупівель ProZorro оприлюднено два оголошення про завершені закупівлі щодо цього об’єкту: здійснення експертизи та виготовлення проектно-кошторисної документації. Загальна вартість цих робіт – майже 340 тисяч гривень.

Читайте також: На Вінниччині відремонтували міст через річку Мурафа. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.