На Вінниччині педагога підозрюють у розбещенні та домаганні неповнолітніх

16:05
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Поліцейські на Вінниччині затримали 24-річного викладача за підозрою в розбещенні та домаганні неповнолітніх. За попередньою інформацією кримінальної поліції та слідства, від дій підозрюваного педагога постраждали декілька дітей.

Про це повідомляється на сайті ГУНП у Вінницькій області.

Вказується, що розпусні дії щодо неповнолітніх вчитель вчиняв як під час особистого спілкування, так і у месенджерах.

Зазначено, що у помешканні чоловіка та за місцем його роботи слідчі поліції та оперативники здійснили санкціоновані обшуки, в ході яких вилучили мобільний телефон та комп’ютерну техніку.

Зловмисника затримали в процесуальному порядку, наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Підкреслюється, що саме завдяки пильності батьків поліцейські запобігли вчиненню підозрюваним більш тяжких злочинів відносно неповнолітніх.

Вказано, що за словами заступника начальника слідчого управління Олександра Хмеляра, зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 156 ККУ (розбещення неповнолітніх) та ч.3. ст. 156-1 ККУ (Домагання дитини для сексуальних цілей). За вчинення таких злочинів передбачено до 8 років позбавлення волі.

Поліцейські закликають батьків уважно ставитись до своїх дітей, цікавитись їх проблемами та дозвіллям, з ким, і на які теми вони спілкуються в мережі Інтернет.

Фото – ГУНП у Вінницькій області