На Вінниччині очікують чергову партію вакцини проти коронавірусу AstraZeneca

18:09
Автор: Vежа

До Вінницької області завезуть чергову партію вакцини проти коронавірусу AstraZeneca. Нею ревакцинуватимуть вінничан, які отримали перше щеплення вакцинами CoviShield/AstraZeneca.

Про це повідомляє “Місту над Бугом” з посиланням на заступницю директора обласного Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Тетяну Бондаренко.

Також повідомляється, що область очікує постачання вакцини Pfizer, якою щеплюватимуть освітян, представників органів державної влади та працівників судової системи.

Як зазначила Тетяна Бондаренко, чергова партія вакцин CoronaVac, яка надійде на Вінниччину, призначена, зокрема, для категорій населення 18-59 років зі супутніми патологіями та для працівників пенітенціарної служби. Щеплення робитимуть громадянам з листа очікування та зареєстрованих в додатку “Дія”, які попередньо були запрошені сімейними лікарями.

– Продовжує діяти програма “Дія”, в якій може будь-який громадянин записатися, – розповіла Тетяна Бондаренко. – Одразу кажу, що якщо людина належить до цільової групи, яку ми вже зараз починаємо вакцинувати, там також надають консультацію: Вам не треба записуватись в програму “Дія”, оскільки зараз вашу цільову групу починають вакцинувати. Якщо ще людина не відноситься до цільової групи по віку або по професії, яку зараз вакцинують, вона записується в програму “Дія”. Далі – або очікується черга, або у разі залишків вакцини після щеплення цільових груп на вихідні запропоновано запрошувати людей, які записались у програму “Дія” для того, щоб їх вакцинувати”.

Підбірку актуальних новин стосовно перебігу карантину та ситуації з коронавірусом на Вінниччині можна знайти ТУТ.

Читайте також: Коронавірус COVID-19 на Вінниччині. Статистика, карта поширення  

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.