На Вінниччині незаконно вирубали дерева на понад 12 мільйонів гривень

9:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині незаконно вирубали дерева на понад 12,2 мільйона гривень. Претензію, щодо добровільного відшкодування розміру шкоди, пред’явили Службі автомобільних доріг у Вінницькій області.

Як повідомили у Держекоінспекції у Вінницькій області, незаконну рубку дерев виявили  у 2020 році. Це сталося під час позапланових заходів державного нагляду (контролю) в межах смуги відводу території Служби автомобільних доріг у Вінницькій області.

Зазначається, що інспектори виявили низку порушень вимог природоохоронного законодавства, в тому числі й факти незаконної рубки дерев (за дозволом, виписаним з порушенням). У Держекоінспекції повідомили, що це є порушенням ст.ст. 19, 48, 64, 67, 69 Лісового кодексу України.

За результатами проведення зазначеного заходу було виявлено понад 513 дерев різних порід та діаметрів вздовж автомобільних шляхів на автодорозі М-21 “Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський”. Загальний розмір шкоди, заподіяної внаслідок незаконної  рубки дерев, становить 12 295 698, 27 грн, – йдеться у повідомленні.

Відтак, за цим фактом Держекоінспекція у Вінницькій області пред’явила претензію Службі автомобільних доріг у Вінницькій області щодо добровільного відшкодування розміру шкоди, завданої незаконною рубкою дерев.

Крім того, повідомляється, що за матеріалами виявлених порушень Управлінням СБУ у Вінницькій області відкрито кримінальне провадження.

Фото – vin.dei.gov.ua

Читайте також: Опублікували відео, як чоловік нищить дерева на проспекті Космонавтів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.