На Вінниччині на чотири місяці заборонили масові релігійні заходи за межами культових споруд

13:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині заборонили організацію масових релігійних заходів за межами культових споруд. Обмеження діятимуть з 15 червня до 31 жовтня 2024 року.

Як йдеться у відповідному наказі Вінницької ОВА, заборони застосували з урахуванням, зокрема, листа від СБУ і небезпеки скоєння на Вінниччині злочинів терористичного і диверсійного характеру та ракетних ударів по цивільних об’єктах.

Також серед аргументації – “урахування результатів проведеного правоохоронними органами області аналізу оперативної обстановки у сфері національної безпеки і оборони у державі та регіоні, існування в умовах повномасштабної збройної агресії російської федерації проти України небезпеки скоєння на Вінниччині злочинів терористичного і диверсійного характеру та ракетних ударів по цивільних об’єктах Вінницької області, а також здійснення можливих провокацій, актів вандалізму, спрямованих на розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі, та з метою збереження безпеки та спокою в регіоні, життя та здоров’я громадян”.

На території області заборонили масові публічні релігійні заходи за межами культових споруд. Очевидно, обмеження торкнуться, зокрема, “хресних ход” (авт.).

Управлінню Служби безпеки України у Вінницькій області, Головному управлінню Національної поліції України у Вінницькій області наказано вжити відповідних заходів щодо забезпечення додержання громадянами запровадженої заборони, попередження фактів порушень законодавства України.

Фото з архіву Вежі