На Вінниччині митники виявили незадекларовані понад 400 тисяч доларів та 9 тисяч євро в ручній поклажі українки

19:02
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині, у пункті пропуску “Бронниця-Унгри” працівники ДБР спільно митниками виявили у ручній поклажі громадянки України понад 400 тисяч доларів та понад 9 тисяч євро. Дівчина намагалася пішки перетнути кордон з незадекларованими грошима до Республіки Молдова. 

Як йдеться на сайті ДБР, гроші було вилучено. Надалі конфісковані кошти будуть передані на потреби Збройних Сил України.

Зазначається, що співробітники митниці склали протокол про порушення митних правил за ст. 472 Митного кодексу України. Загальна сума незадекларованої валюти склала 412 400 доларів США та 9150 євро. 

Стаття 472 МКУ. Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення

Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України, тобто незаявлення за встановленою формою точних та достовірних відомостей (наявність, найменування або назва, кількість тощо) про товари, транспортні засоби комерційного призначення, які підлягають обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України, – тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів, транспортних засобів з конфіскацією зазначених товарів, транспортних засобів.

Фото – dbr.gov.ua

Читайте також: Російсько-українська війна (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.