На Вінниччині можуть змінити адміністративний поділ області

13:22
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

На Вінниччині планують змінити адміністративно-територіальний поділ області та об’єднати двадцять сім районів у три. 

Як пише у твітері Геннадій Зубко, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, “Мінрегіон та експерти розробили проектні моделі ідеальних Вінницької, Житомирської, Дніпропетровської, Волинської областей з новим районним поділом”. За словами міністра, карту нового адмінтерустрою всієї України було презентовано на останньому засіданні Верховної Ради.

Як видно з ілюстрації опублікованої міністром, згідно з пропозицією Мінрегіону у Вінницькій області хочуть створити три об’єднаних райони, а саме: Вінницький район, з населенням 955 тисяч осіб (в тому числі місто Вінниця – 371,9 тисяч осіб); Могилів-Подільський район – 273,5 тисяч осіб; Ладижинський район – 344, 6 тисяч осіб. Також в усій Вінницькій області передбачають 56 об’єднаних територіальних громад (ОТГ), а саме: 18 міських, 23 селищних та 15 сільських.

— Нова система адміністративно-територіального устрою дозволить сформувати якісний менеджмент європейського зразка — за показниками розвитку людського потенціалу, якісних послуг і секторальних реформ, — зазначає  міністр Геннадій Зубко. — Також це дасть можливість не лише побудувати якісну модель управління, а й ефективно використати кошти на місцях, які нині спрямовуються на існуючі майже пів тисячі райдержадміністрацій.

Головне фото: draughtsplay.com