На Вінниччині медпрацівникам надаватимуть безкоштовні юридичні онлайн-консультації

12:40
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінницькій області медичним працівникам надаватимуть безкоштовні юридичні онлайн-консультації.

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА, медпрацівники щоп’ятниці з 12:00 до 14:00 зможуть телефонувати за номером +38 097 364 65 58 для отримання (з можливістю відеопідключення) фахової первинної консультації юристів з будь-яких правових питань.

Консультуватимуть медичних працівників відділ правового забезпечення зазначеного департаменту спільно із представниками регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області.

Директорка вказаного департаменту Ольга Задорожна розповіла, що відповідне рішення прийняли, оскільки до юридичного відділу правового забезпечення департаменту медпрацівники телефонують щодня з різних питань й відтак є необхідність залучити додаткових фахівців для надання фахової юридичної допомоги.

Керівниця зазначеного раніше центру Марина Лукіянова додала, що потреба в онлайн-консультаціях є, оскільки медичні працівники зараз працюють у посиленому режимі й не завжди вистачає часу на розв’язання юридичних питань.

– Ми готові надавати консультації, й за потреби навіть забезпечити роботу консультаційних пунктів на базі того чи іншого медичного закладу. Допомога буде направлена на консультацію людей, які перебувають у медичному закладі та персоналу. У нас вже є такий позитивний досвід, – додала Лукіянова.

Ілюстративне фото – dyvys.info

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.