На Вінниччині маленького хлопчика розшукали за три кілометри від місця зникнення

15:36
Become a Patron!

Поліцейські Вінниччини знайшли живим та неушкодженим хлопчика віком 3 роки і 7 місяців, який відійшов на три кілометри від місця зникнення.

Про це повідомляють на сайті Головного управління Нацполіції у Вінницькій області.

Чергова частина Відділення поліції № 2 Хмільницького районного відділу поліції 6 серпня отримала повідомлення від мешканця села Махнівка, Козятинська міська територіальна громада, про зникнення сина. Відомо, що дитині – три роки і сім місяців.

Батько зниклої дитини пояснив, що помітили відсутність трирічного сина, який ймовірно пішов у напрямку лісу. Спочатку намагались знайти самі, але зрозуміли, що самостійні пошуки не дадуть результату, тому звернулись до поліції.

На місці події працювали п’ять екіпажів. Працівники патрульної поліції Відділення поліції № 2 Хмільницького районного відділу поліції знайшли хлопчика за три кілометри від місця зникнення. Тепер дитина перебуває з батьками, об’єктом злочину не стала. 

Шановні батьки, закликаємо вас вкотре! За будь-яких обставин пильнуйте своїх дітей, щоб уникнути прикрих неприємностей. Бережіть та цінуйте своє життя та життя своїх дітей, – йдеться на сайті.

Фото – сайт Головного управління Нацполіції у Вінницькій області

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.