На Вінниччині майже п’ять тисяч учнів та вчителів перебувають на самоізоляції через коронавірус

8:43
Автор: Vежа
Become a Patron!

Наразі у Вінницькій області на самоізоляції перебувають 4 852 учнів та вчителів. У Міністерстві освіти та науки рекомендують загальноосвітнім навчальним закладам України розпочати осінні канікули дещо раніше, а саме – з 15 жовтня.

Виконуючий обов’язки директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк розповів про захворюваність на COVID-19 в освітніх закладах Вінницької області. Він зазначив, що є рекомендації встановити канікули в загальноосвітніх навчальних закладах, незалежно від зонування території, з 15 до 30 жовтня включно, повідомляє Вінницька ОДА.

– Стосовно закладів професійної  фахової та передвищої освіти, то їм буде рекомендовано перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня по 15 листопада з обов’язковим виїздом всіх студентів з гуртожитків і поверненням коштів за проживання. Завтра очікується відповідний розпорядчий документ Кабміну,- додав Володимир Буняк.

Водночас як повідомили в Міністерстві освіти та науки України, організація виїзду не має бути примусовою.

– Слід із розумінням поставитися до необхідності проживання в гуртожитках у цей період сиріт, осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій та «червоних» карантинних зон, здобувачів освіти, які проходять практику, іноземних громадян та осіб без громадянства тощо. Цим особам та здобувачам освіти, які поєднують навчання з роботою, необхідно забезпечити з максимально можливим дотриманням карантинних обмежень можливість проживання в гуртожитках у вищевказаний період відповідно до поданої ними заяви, – вказано у листі МОН до керівників закладів вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Разом з тим, у своєму каналі у Telegram в. о. міністра освіти та науки Сергій Шкарлет розповів, що заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням рекомендацій МОЗ та державного санітарного лікаря.

Захворюваність серед школярів та вчителів

Станом на 12 жовтня у Вінницькій області COVID-19 підтвердили у 27 школярів. Також захворіли 96 вчителів та працівників шкіл. На самоізоляцію відправили 4 416 дітей та 436 вчителів й працівників шкіл. Загалом наразі на самоізоляції перебувають 264 класи та 16 загальноосвітніх закладів.

Нагадаємо, що станом на понеділок, 12 жовтня, у 7638 випадках було виявлено інфікування коронавірусною хворобою. Зареєстровано 132 летальних випадки від ускладнень викликаних коронавірусною хворобою у дорослих, а одужало загалом 4595 осіб.

Читайте також: Коронавірус на Вінниччині: статистика поширення по районах станом на 12 жовтня. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.