На Вінниччині любителі російської музики погрожували ножем хлопцям, які зробили їм зауваження. ВІДЕО

15:24
Автор: Vежа
Become a Patron!

В одному з сіл Вінницького району родина місцевих мешканців відпочивала та слухала музику російських виконавців, які активно підтримують війну росії проти України. Їм зробили зауваження хлопці, які проходили повз, на що зазначена родина почала погрожувати їм ножем та словесно. 

Як повідомляє начальник ГУ Нацполіції у Вінницькій області Іван Іщенко, відео ситуації сколихнуло мережу.

Розповідається, що під час відпочинку родини у них з колонок гучно лунала музика російських виконавців, які активно підтримують війну росії проти України.

Після того, як двоє хлопців, проходячи повз, зробили їм зауваження, до них вибігла господиня, любителька російських пісень, із ножем та криками: “Малчі, ***, хахол ***, я тєбя, ***, заріжу ***…!”. Далі до неї приєднався її чоловік, голова сімейства та батько шістьох дітей, з антиукраїнськими висловлюваннями: “Какая Украіна, ми в Украінє живьом…?”.

 

–  Хлопці відповідали, що війна в країні, гинуть люди, але ж подружжя не розуміли чи не хотіли розуміти, тож пояснювали далі ми – у рамках кримінального провадження за підозрою у причетності до колабораційної діяльності (ч. 1 ст. 111-1)., – ідеться у повідомленні Івана Іщенка.

Як зазначив головний поліціянт області, поліція також надасть оцінку діям фігурантів щодо погроз ножем.

– Ми зафіксували подію, а розслідуванням за підслідністю займатиметься СБУ. А зараз подружжя вже каються, мовляв, так поводяться, бо односельці їх ображають, чогось, – додав Іщенко.

Наразі розслідується кримінальне провадження за підозрою у причетності до колабораційної діяльності (ч. 1 ст. 111-1). Поліція теж надасть оцінку діям фігурантів щодо їх поведінки. Розслідуванням за підслідністю займатиметься Служба безпеки України.

Фото та відео – зі сторінки Івана Іщенка у Facebook

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.