На Вінниччині лікарня інтенсивного лікування отримала гумвантаж від організації «Лікарі без кордонів»

13:19
Become a Patron!

Днями Могилів-подільська окружна лікарня інтенсивного лікування отримала гуманітарний вантаж від Міжнародної неурядової організації «Лікарі без кордонів».

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА, це понад тонна антибіотиків, жарознижувальних препаратів, катетерів та виробів медичного призначення та інші розхідники.

Ми дякуємо усім благодійникам, які нас підтримують і надають гуманітарну допомогу. Це важлива допомога для лікарні, і буде використана для наших пацієнтів, – каже директор Могилів-Подільської окружної лікарні інтенсивного лікування Олександр Онофрійчук.

Зазначено, що з перших днів війни медицині Вінниччини активно допомагає Міжнародна неурядова організація «Лікарі без кордонів». Вони надають гуманітарну допомогу і з переселенцями та мешканцями області працюють спеціалісти мобільних бригад.

Ми спільно визначили лікарні, які отримують гуманітарну допомогу від організації «Лікарі без кордонів». Цінуємо таку підтримку і вдячні за постійну допомогу, – зауважила заступниця директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Тетяна Бондаренко.

Фото – зі сторінки Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА у Facebook

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.