На Вінниччині формують списки для щеплень залишковими дозами вакцини проти COVID-19

15:48
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині формують списки бажаючих зробити щеплення від COVID-19 залишковими дозами вакцини. 

Як повідомляється на сайті Вінницької ОДА, на вакцинацію залишковими дозами запрошуватимуть таких мешканців Вінниччини:

– учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях;

– народних депутатів України, керівників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідерів і представників релігійних організацій;

– видатних письменників, журналістів, спортсменів, музикантів, акторів, співаків, інших діячів сфери культури, старше 60 років.

“З метою популяризації вакцинації обраним особам буде запропоновано публічні сесії вакцинації, а також публікації матеріалів у засобах масової інформації та соціальних мережах” – йдеться на сайті.

Формуватимуть резервні списки бажаючих вакцинуватися на залишкові дози вакцини згідно з Наказом МОЗ України від 11.03.2021 року № 443 “Про внесення змін до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках”.

Зареєструватись для вакцинації можна, заповнивши спеціальну форму ТУТ. Дізнатися більше про вакцинацію від COVID-19 в Україні можна за ЦИМ посиланням.

Читайте також: В Україні дозволили щеплювати громадських діячів залишками доз вакцини проти COVID-19

Читайте також: В Україні розпочався запис до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19

Фото – imagekit.io

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.