На Вінниччині фермер майже добу тримав робітника у сушарці для фруктів. ВІДЕО

10:14
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині фермер майже добу утримував свого 43-річного працівника у металевій сушарці для фруктів. Зі слів постраждалого, таким чином підприємець вирішив покарати його за те, що він неналежно відремонтував трактора.

Про це повідомляється на сайті ГУНП у Вінницькій області.

Зазначається, що інцидент стався у с. Вербівка Погребищенської територіальної громади. Потерпілий майже добу без їжі та води у спеку просидів у металевій сушарці для фруктів, яка знаходилась всередині зерносховища, зовні засипана зерном.

Повідомляється, що прохання чоловіка про допомогу, яке лунало з зачиненого зерносховища, почула місцева жителька і повідомила в поліцію.

 

 

– Позбавлений волі чоловік міг там лише сидіти, через те, що приміщення було заповнене металевими полицями для сушіння фруктів. Він знемагав від спеки, без води та їжі у виснажливих умовах. Потерпілий пояснив поліції, що його незаконно позбавив волі фермер, в якого він неофіційно працював різноробочим.

Підприємець у такий спосіб вирішив покарати робітника, який не належно, на його думку, відремонтував трактор. Жодних коштів за виконання різного роду робіт на фермерському господарстві він не отримав, – йдеться в повідомленні.

Вказується, що дії 58-річного підприємця кваліфіковані, як незаконне позбавлення волі людини, що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань (ч. 2 ст. 146 Кримінального кодексу України). Йому була оголошена підозра. Підозрюваному загрожує до п’яти років позбавлення волі. Наразі слідство готує клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу.

Фото – ГУНП у Вінницькій області