На Вінниччині для зважування авто в русі планують встановити майданчик за 19,5 мільйона

16:21
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині на ділянці траси М-12 планують встановити майданчик зважування в русі для автівок (WIM). Разом з розробкою проектної документації на встановлення об’єкту готові витратити до 19,5 мільйона гривень.

Відповідне тендерне оголошення про “Послуги з поточного середнього ремонту з влаштування елементів системи моніторингу за станом доріг та умовами руху на км 440+198 – км 440+705 автомобільної дороги державного значення М-12” на сайті публічних закупівель ProZorro розмістив замовник – Служба автомобільних доріг у Вінницькій області.

“Складовими предмету закупівлі є повний комплекс робіт з проектування, постачання і монтажу обладнання та опорних конструкцій, підготування дорожнього покриття, а також введення в експлуатацію об’єкта (майданчика) зважування в русі (WIM) з усім обладнанням та програмним забезпеченням включно” – йдеться в технічному завданні.

Як розповіла Vежі фахівчиня зі зв’язків із громадськістю та ЗМІ Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ніка Чернега, майданчик з’явиться на ділянці об’їзної дороги (Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (М-12) км 440+198 – км 440+705) неподалік Немирова.

 

З її слів, вказана ділянка має три смуги руху, що також впливає на очікувану вартість робіт, які включатимуть повний спектр необхідних послуг. Наразі дві системи зважування в русі вже встановлені на Вінниччині на дорогах М-12 та М-21, однак вони поки що не працюють.

У разі успішної тендерної закупівлі, відповідні послуги підрядник повинен буде надати до 31 грудня 2021 року. Очікувана вартість – 19 500 000 гривень. Подача тендерних пропозицій здійснюватиметься до 13 квітня 2021 року.

Графіка – wim.in.ua

Ілюстративне фото – logist.today